Konec školního roku za

V neděli 23. září 2018 uspořádal Přebor Krkonoš již 21. ročník orientačního běhu pro tělesně postižené ve Vrchlabí. Této sportovní akce se z naší školy zúčastnilo 9 žáků. A to v kategorii “OPEN“. Naši školu reprezentovaly dívky: Valerie H., Pavla M. a Barbora S. Za chlapce: Ondřej K., Tomáš V., Petr H., David Z. a Martin D. Nedílnou součástí byli také naši vychovatelé: pan Libor V., paní Jana H. a pan Milan K., také pomocnice Johanka H. a Natálka H.

Ale také naši duchové na trase. Po příjezdu na místo jsme se zaregistrovali a dostali jsme mapu s čipem. Čip slouží ke kontrole a k časovým údajům - vše je měřeno. Myslím, že i přes nepříznivé počasí jsme vše zvládli a užili si to. Byli jsme velmi úspěšní. Dovezli jsme si také skvělá medailová umístění: 1. místo Petr H., 2. místo Ondra K. a 3. místo Barbora S. Moc Vám gratulujeme! Dostali jsme také krásné upomínkové předměty a dárečky. Za což všem organizátorům moc děkujeme! Moc rádi jsme byli součástí tohoto závodu. Budeme se těšit na další ročník. Po úžasných výkonech jsme navštívili také místní restauraci, kde jsme si dali nějakou tu dobrotu.

Nikol Vlochová, 1.OAb

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Náš Facebook

Doporučujeme

vozickar.com
holkynatahunaprahu.cz
vozejkov.cz
vozickar.com

Podporuje nás

joomlashine.com

Kurzovní lístek

Nahoru